Неділя, 18.11.2018, 10:46

ГЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВСІХ

Наше опитування
Найкращий день календаря...
Всьго відповідей: 647
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Вчені назвали дату нового льодовикового періоду на Землі

Наступ похолодання передбачають учені Японії та Росії , висловлюючи своє припущення , що воно може настати в 2055 і триватиме 200 років. На думку фахівців , для цього є всі підстави.
Температура, яка  поступово знижується, призведе до настання аномальних морозів . Деяке зниження сонячної активності, що спостерігається в останні роки  , є однією з першопричин  глобального похолодання .
Другою причиною , що сприяє такому положенню , є неухильно остигаючі верхні шари океанів.  
Згідно цілому ряду революційних заяв вчених з цього приводу , передбачається, що в новий холодний період земляни вступлять вже в 2014 році і жителям планети в найближче десятиліття належить прожити своє життя зовсім в іншому світі. Період глобального похолодання , до якого світ неухильно рухається , на думку деяких видатних учених , може не закінчиться до середини нинішнього сторіччя.
Цього року аномальні морози , як це зазначається в підтвердження вже багатьох прогнозів , атакували багатьох жителів нашої планети. Рекордні , до 50 градусів морозу холоду , як ми знаємо , цього року атакували Північну Америку ( США і Канаду) . Символом прогнозованого в світі похолодання став покритий льодами Ніагарський водоспад , рух якого зараз час від часу практично повністю зупиняється.
Тут не були готові до таких серйозних снігопадів , разом з якими прийшли низькі температури і вітри. В Америці температура може опуститися до мінус 62 градусів.
Снігопадом накрило слідом за американцями і Японію , де температура після цього знизилася до мінус 30 градусів. Самий сильний шторм за останні 20 років цього року розігрався у Великобританії.
 

Джерело: http://www.finanso.net/tech/8121-uchenye-nazvali-datu-novogo-lednikovogo-perioda-na-zemle.html

Категорія: Географічні цікавинки | Додав: geo-bav (25.05.2014)
Переглядів: 1294
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: