П`ятниця, 10.04.2020, 13:00

ГЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВСІХ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Карта відвідувань
Flag Counter

Каталог статей


Держава Палау стала першою в світі країною, яка заборонила сонцезахисний крем

Острівна тихоокеанська держава Палау стала першою в світі країною, яка заборонила сонцезахисні креми, шкідливі для коралів і морського життя.
Про це повідомило британське агентство ВВС.
Починаючи з 1 січня 2020 року, сонцезахисний крем, який включає токсичні інгредієнти, зокрема оксибензон, заборонено використовувати і продавати.
Таке рішення було прийнято через те, що креми наносять шкоду навколишньому середовищу, в тому числі коралам і тропічним рибам.
"Ми повинні жити і поважати навколишнє середовище, оскільки навколишнє середовище - це гніздо життя", - зазначив президент Палау Томас Ременгесау.
Він уточнив, що токсичні речовини з сонцезахисних кремів були виявлені в багатьох місцях островів, а також в тканинах живих істот.
"Коли наука говорить нам, що така практика шкодить кораловим рифам, популяціям риби або ж океану, наші люди звертають на це увагу, і наші відвідувачі теж роблять це. Токсичні хімічні речовини, що входять до складу сонцезахисного крему, були знайдені в найважливіших природних зонах Палау і в тканинах наших найвідоміших видів риб. Ми не проти того, щоб бути першою державою, яка заборонила ці хімічні речовини, і ми виконаємо свою роль для поширення цієї практики ", - підкреслив Ременгесау.
Острівна держава Палау позиціонує себе як "незайманий рай" для дайверів. Лагуна на Скелястих островах Палау є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Населення країни складає понад 20 тисяч осіб, що проживають на сотнях островів.
Заборона на використання сонцезахисного крему була анонсована ще в 2018 році.
Крім Палау, заборонити сонцезахисний крем планують Гаваї, Американські Віргінські острови і острів Бонайре на півдні Карибського моря, який належить Нідерландам.
Республіка Палау - острівна держава, асоційована з США, в Філіппінському морі Тихого океану, розташована в 800 км на схід від Філіппін і на північ від Індонезії. Воно складається з 328 островів загальною площею 458 кв.км, відноситься до Мікронезії. Країна складається з 16 штатів. Її столиця - Нгерулмуд. Глава виконавчої влади - президент, законодавчий орган - двопалатні національні законодавчі збори (сенат і палата делегатів).

Категорія: Географічні цікавинки | Додав: geo-bav (08.01.2020)
Переглядів: 134
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: