Середа, 12.12.2018, 17:42

ГЕОГРАФІЯ ДЛЯ ВСІХ

Категорії розділу
Наше опитування
Найкращий день календаря...
Всьго відповідей: 647
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Каталог файлов


ППЗ: “Географія, 8 клас” освітньої галузі “Природознавство”
[ · Скачати дистанційно () ]23.10.2014, 08:47

Програмний засіб навчального призначення “Педагогічний програмний засіб навчального призначення: “Географія, 8 клас” освітньої галузі “Природознавство” (далі – ПЗНП) призначений для використання у загальноосвітніх закладах і охоплює чинну навчальну програму, затверджену Міністерством освіти та науки України.
Увесь курс складається з певної кількості уроків, що відповідає навчальній програмі. Кожен урок розкриває конкретну тему згідно навчальної програми та містить засоби для пояснення необхідної теми: текст, статичні та динамічні схеми, моделі, анімації, малюнки, світлини, аудіо- та відеофрагменти тощо. Для перевірки знань передбачено контрольні запитання та завдання, тести для самоконтролю та контролю. Інформацію про результати роботи учнів учитель може переглядати на головному комп’ютері у зведеному вигляді та по кожному учню окремо.
Крім того, програмний засіб містить довідникову інформацію: довідку по роботі з ПЗНП, словник термінів і понять (глосарій), іменний покажчик.
Ще одним важливим засобом є Конструктор уроків, за допомогою якого вчитель може створити уроки за власною методикою, а також відповідно до власних методичних уподобань відредагувати запропоновані розробниками уроки.
Тестові завдання збережено відповідно до міжнародного освітянського стандарту IMS QTI (Instructional Management Systems Question and Tests Interoperability) версії 2.0, який підтримують більшість виробників систем тестування та навчання.
Програмний засіб орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними навчальними матеріалами в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.
Створення ПЗНП дає можливість досягнення наступних педагогічних цілей:
- Підтримка групових та індивідуальних форм навчання в умовах класно-урочної системи організації навчального процесу;
- Створення комфортних умов комп’ютерної підтримки традиційних і новаторських технологій навчання;
- Підвищення пізнавального інтересу учнів;
- Забезпечення диференційованого підходу до вивчення предмету;
- Формування навичок розв’язування задач практичного та дослідницького характерів;
- Структуризація змісту навчання та активізації опорних знань.

Категорія: Корисні програми | Додав: geo-bav | Теги: географія, 8 клас, ППЗ
Переглядів: 1431 | Завантажень: 450
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: